AKTUALNOŚCI

2023-09-27 22:48

Treningi tenisa stołowego dla dorosłych w Warszawie

Autor: Legia Table Tennis Schools

grupowe i indywidualne

Legia Table Tennis Schools to również treningi tenisa stołowego dla dorosłych (18+) w formie zajęć grupowych (max. 10 osób i trener) i indywidualnych (1 na 1 z trenerem).

 

Tenis stołowy to dynamiczny i emocjonujący sport, który nie tylko zapewnia doskonałą rozrywkę, ale także pozwala utrzymać formę fizyczną i poprawić zdolności społeczne. Dla dorosłych, którzy szukają aktywności fizycznej, fajnej atmosfery w grupie osób lubiąych tenis stołowych i możliwości rozwijania swoich umiejętności, trenig=ngi tenisa stołowego w Legii stanowią doskonałą opcję.

 

Nasze zajęcia sportowe są przeznaczone dla wszystkich dorosłych, aktywnych miłośników tenisa stołowego bez względu na poziom sportowych umiejętności (zarówno dla osób zaczynających od zera, amatorów, jak i ze sportową przeszłością).

 

Treningi grupowe trwają 1,5 h, natomiast indywidualne - 1h (więcej dowiesz się - KLIKAJĄC TUTAJ)

 

Treningi grupowe podzielone są na trzy części:

- rozgrzewka

- realizacja programu treningowo-szkoleniowego (ćwieczenia w parach i z trenerem na wiele piłek)

- gra dowolna, sparingi na punkty.

 

Dzięki takiej konstrukcji treningu zawsze znajdzie się czas na naukę i doskonalenie techniki (podstawowych uderzeń i pracy nóg) oraz sprawdzenie swoich umiejętności podczas gry. 

Proporcje w układzie budowy każdego treningu są uzależnione od potrzeb i poziomu zaawansowania grupy.

 

Każdą jednotkę treningową nasi trenerzy prowadzą z jednakową przyjemnością i zaangażowaniem.

Na każde zajęcia przygotowują też wszystko co jest potrzebne do właściwego przeprowadzenia treningu (piłki, zbieraki) oraz zapewniają wysokiej jakości rakietki. To sprawia, że ćwiczenia są efektywniejsze, a treningi bardziej atrakcyjne.

 

Zalety treningów tenisa stołowego dla dorosłych:

 

1. Rych i aktywność fizyczna. W dzisiejszym szybkim tempie życia wielu dorosłych ma trudności z utrzymaniem aktywnego trybu życia. Treningi tenisa stołowego to doskonały sposób na wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej do swojego harmonogramu. Podczas gry w tenisa stołowego zaangażowane są różne partie mięśni, co pozwala  poprawić wydolność, koordynację i szybkość.

 

2. Rozwój umiejętności sportowych. Bez względu na to, czy jesteś początkującym graczem czy doświadczonym tenisistą stołowym, treningi oferują możliwość doskonalenia swoich umiejętności technicznych i taktycznych. Doświadczony trener może pomóc w poprawie techniki uderzenia, pracy nóg, ustawienia przy stole i innych aspektów gry, co pozwoli uczestnikom czerpać większą radość z gry.

 

3. Drużyna i współpraca. Tenis stołowy to sport indywidualny, ale nie da się go uprawiać samodzielnie. Potrzebni są różni partnerzy do gry, ponieważ każdy ma inny styl gry, inną siłę gry i inne umiejętności. Wspólne treningi uczą współpracy i komunikacji. Pomagają też zbudować silne więzi społeczne i poznać nowych znajomych.

 

4. Redukcja stresu. Tenis stołowy to doskonały sposób na odreagowanie stresu i napięcia po intensywnym dniu pracy. Gra w ping ponga pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i skupienie się na sportowej rywalizacji.

 

Czas zacząć grać i odkryć pasję w świecie tenisa stołowego !

 

 

Więcej info o treningach, zapisach i terminarzu treningów: kliknij tutaj

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE Legia Table Tennis Schools
Legia Table Tennis Schools

Liczba zawodników: 60

Liczba lokalizacji: 4

Liczba drużyn: 8

zobacz całą mapę
Legia Table Tennis Schools na Youtube
Legia Table Tennis Schools na Instagramie